PL | RU

Obsługa prawna przedsiębiorców

Na pomoc prawną z mojej strony mogą liczyć także wszyscy przedsiębiorcy, również ci pochodzący z krajów byłego ZSRR. Swoją ofertę najczęściej kieruję do obywateli Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Litwy, Łotwy, Estonii, Mołdawii czy Gruzji, ponieważ to z nimi najczęściej współpracuję.

Oczywiście nie oznacza to, że ograniczam się jedynie do przedsiębiorców pochodzących z tych państw. Bardzo często podejmuję współpracę z osobami rosyjskojęzycznymi, bez względu na kraj ich pochodzenia.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, w ramach wykonywanego zawodu adwokata, prowadzę kompleksową obsługę prawną firm, udzielam fachowych porad prawnych w poszczególnych kwestiach oraz rozwiewam wątpliwości biznesowe swoich Klientów.

Wspieram prawnie zarówno właścicieli mniejszych film, jak i dużych przedsiębiorstw oraz spółek prowadzących działalność na większą skalę.

W zakresie prawnej obsługi przedsiębiorców możesz liczyć na moją fachową i kompleksową pomoc prawną. W sprawach z tego obszaru najczęściej zajmuję się:

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze staram się wytłumaczyć swojemu Klientowi trudne dla niego zagadnienia prawne możliwie jak najprostszym językiem.