PL | RU

Prawo karne

Sprawy z zakresu prawa karnego często wzbudzają wiele kontrowersji wśród społeczeństwa. Okazuje się jednak, że oskarżonym o czyn zabroniony w świetle obowiązującego prawa może być niemal każdy. Dlatego też bronię interesów zarówno samych podejrzanych/oskarżonych, jak i pokrzywdzonych, oskarżycieli prywatnych czy posiłkowych. Na moje wsparcie możesz liczyć we wszystkich stadiach postępowania – zarówno jeszcze przed jego wszczęciem, w trakcie, ale także podczas postępowania przed Sądem Najwyższym w związku z wniesieniem kasacji.

W sprawach z dziedziny prawa karnego często nieocenione okazują się spokój, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do danego przypadku. Właśnie na takie podejście możesz liczyć z mojej strony. Swoim Klientom staram się zapewnić przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość, że współpracują z osobą, która posiada doświadczenie w swoim zawodzie i w sposób rzetelny wywiązuje się ze swoich obowiązków, a – w razie konieczności – ostudzi ich emocje, które w sprawach tego typu z całą pewnością nie są dobrym doradcą.

W ramach wykonywanego zawodu adwokata udzielam profesjonalnego wsparcia prawnego. W sprawach z zakresu prawa karnego z mojej strony możesz liczyć m.in. na:

Podejmując jakiekolwiek czynności w sprawie mojego Klienta, zawsze kieruję się jego interesem.