PL | RU

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne jest jedyną dziedziną prawa, w której istotną rolę nie odgrywa tylko zdobyte doświadczenie pełnomocnika. Ważne jest również, aby posiadał on empatyczne podejście do Klienta oraz aby uważnie i ze zrozumieniem go słuchał. Z mojej strony możesz liczyć na wszystkie te cechy połączone z profesjonalizmem.

Zdaję sobie sprawę z tego, że dla wielu osób konsultacja z adwokatem może być stresująca, dlatego na spotkaniach z Klientami staram się nie wprowadzać zdystansowanej atmosfery. Zawsze chętnie odpowiadam na każde zadane pytanie związane ze sprawą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – staram się tłumaczyć prawnicze zagadnienia możliwie jak najprościej.

Zawsze podkreślam, że prawo rodzinne często łączy się z naszymi ludzkimi emocjami. Strach o przyszłość, rozczarowanie, złość, a w niektórych przypadkach również nienawiść. Moją rolą w tym wszystkim jest to, aby – zamiast tymi emocjami – kierować się rozumem.

W ramach wykonywanego zawodu adwokata udzielam pomocy prawnej we wszystkich sprawach związanych z prawem rodzinnym, zapewniając swoim Klientom opiekę od momentu pierwszego spotkania aż do zakończenia postępowania. Najczęściej jest ona związana z:

W zakresie tych postępowań zwykle zajmuję się udzielaniem pomocy prawnej, sporządzaniem odpowiednich pism procesowych oraz reprezentacją Klienta przed sądem i innymi organami. 

W sprawach z zakresu prawa rodzinnego zawsze na szczególnej uwadze mam interes swojego Klienta. Podejmuję wszystkie czynności tak, aby dążyły one do możliwie szybkiego i skutecznego rozwiązania sprawy/konfliktu.